Malaguti PHANTOM F12R AC SPORT - pozastavená výroba e-shop

Výroba skútrů značky Malaguti byla z důvodu nízkého prodeje ukončena a díky tomu se již nadále nebudou produkty této značky prodávat. Aktuální nabídku námi nabízených skútrů si prohlédněte ZDE.

Malaguti PHANTOM F12R AC SPORT - pozastavená výroba

Nová verze SPORT je osazena výfukem z Phantom F12R LC, který by měl zaručit větší výkon oproti Phantom F12R AC. Phantom je "Legenda": nový skútr, který je modernizován tak, aby splňoval nejnáročnější požadavky mladé generace. Tento model přebírá všechny silné stránky předchozího modelu F12 a vylepšuje jeho agresivní design. Nový PHANTOM F12R nabízí nejenom svobodnou a bezpečnou jízdu v městském provozu, ale k tomu přidává i moderní a sportovní design, který z něj činí opravdový klenot mezi 50ccm skútry. Vysoce výkonný systém osvětlení, blinkry integrované do přední kapotáže, která je v agresivním stylu, přesně po vzoru sportovních motocyklů. Je snadné jej řídit, je lehký, rychlý a bezpečný. K vysoké bezpečnosti přispívají i hydraulické kotoučové brzdy, které garantují vysoký brzdný účinek, dokonce i na velmi krátké vzdálenosti. Vzhled přístrojové desky se inspiroval v leteckém průmyslu.

Barevné modely

 • Sametově černá
 • Stříbrná
 • Titanová
 • Tmavě modrá / Titanová

Cena: 54 899 Kč

Speciální edice

 • Ducati Corse Superbike

  PHANTOM F12R Ducati Corse Superbike je moderní 50ccm skútr určený všem mladým jezdcům závislých na rychlosti. Díky použitým technologiím je tento skútr výkonný a zároveň bezpečný. K dispozici je ve dvou variantách: chlazený vzduchem nebo chlazený kapalinou.

  Cena: 59 899 Kč
 • Tribal

  Phantom je "Legenda": nový skútr, který je modernizován tak, aby splňoval nejnáročnější požadavky mladé generace. Tento model přebírá všechny silné stránky předchozího modelu F12 a vylepšuje jeho agresivní design. Nový PHANTOM F12R nabízí nejenom svobodnou a bezpečnou jízdu v městském provozu, ale k tomu přidává i moderní a sportovní design, který z něj činí opravdový klenot mezi 50ccm skútry. Vysoce výkonný systém osvětlení, blinkry integrované do přední kapotáže, která je v agresivním stylu, přesně po vzoru sportovních motocyklů. Je snadné jej řídit, je lehký, rychlý a bezpečný. K vysoké bezpečnosti přispívají i hydraulické kotoučové brzdy, které garantují vysoký brzdný účinek, dokonce i na velmi krátké vzdálenosti. Vzhled přístrojové desky se inspiroval v leteckém průmyslu.

  Cena: 55 899 Kč
Technická data
Maximální rychlost 45 km/hod
Chlazení vzduchem
Maximální šířka 700 mm
Výška sedla 830 mm
Váha 93 kg
Objem válců 49,2 ccm
Brzda přední/zadní hydraulická kotoučová o průměru 190 mm/mechanická bubnová o průměru 110 mm
Maximální délka 1 850 mm
Maximální výkon 2,4 kW při 6.500 ot. za min.
Maximální výška 1 160 mm
Mazání oddělené, se zvláštním zásobníkem oleje a automatickým čerpadlem
Motor dvoudobý jednoválec, výrobce motoru QJ Motor, typ CMA02C
Objem palivové nádrže 9,5l
Přední odpružení teleskopická hydraulická vidlice o průměru 30 mm
Přední pneumatika bezdušová, 130/60-13"
Převodovka automatická s řemenovým variátorem
Rám z ocelových trubek
Rozvor 1 290 mm
Spojka automatická odstředivá suchá
Startování elektrický i nožní startér
Systém plnění karburátor, sání do klikové skříně řízeno jazýčkovým ventilem
Zadní odpružení zadní kolo s pohonnou jednotkou odpruženo tlumící jednotkou s nastavitelným předpětím pružiny
Zadní pneumatika bezdušová, 130/60-13"
Zapalování elektronické (CDI)